Житловий комплекс «Приморські сади»продовжує розвиток нового району Одеси – це міні-квартал із власною інфраструктурою. На перших комерційних поверхах будуть відкриті магазини та кафе, також до проекту входить дитячий садок, школа раннього розвитку, студія танців для дітей та інші послуги.

ІНФРАСТРУКТУРА

У районі новобудови зручна транспортна розв’язка. Поруч із комплексом безліч торгових центрів, супермаркетів. Новий ринок «Початок» за 10 хвилин від мікрорайону. Також за 8 хвилин можна доїхати до ТРЦ «Рів’єра», де є великий супермаркет «Ашан», магазини, сервісні послуги, розваги для дітей та дорослих, кінотеатр, ресторани та кафе.

У пішій доступності від ЖК «Приморські сади» понад десять дитячих дошкільних закладів, навчально-виховних оздоровчих комплексів та центрів раннього розвитку. До дитячого садка з яслами №203 12 хвилин пішки, до садка №43 — 10 хвилин пішки, до садка №299 — 15 хвилин пішки, а також 9 хвилин до центру дитячого розвитку Premium residence, 3 хвилини до сімейного клубу МАК та 13 хвилин до Smart Kids. Також поряд школи та ліцеї: 10 хвилин до школи №14, 8 хвилин пішки до гімназії №7 з поглибленою англійською.

НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

Після здачі 1 та 2 секції житлового комплексу було вирішено перейти на новий рівень комфорту та почати зводити 6-поверхові затишні цегляні будинки ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Квартири в нових секціях будуть функціональні та просторі, під чистове оздоблення.

ТЕРИТОРІЯ

Облаштування зовнішнього простору ПРИМОРСЬКИХ САДІВ заслуговує на окрему увагу.

Поруч із будинками створені затишні зони для відпочинку. Найменші мешканці комплексу можуть весело провести час на дитячих майданчиках.

Також відведено спеціальні місця для занять різними видами спорту, збудовано обладнаний футбольний майданчик. Безліч зелених зон, пішохідних доріжок створені для приємного релаксу на свіжому повітрі у компанії близьких та друзів.

На території житлового комплексу будуть споруджені місткі підземні паркінги, а на прибудинковій території будуть розміщені зручні паркомісця для Ваших гостей.

Дозвільні документи